Terasy

Nabízíme kompletní zhotovení moderních teras na klíč. Máme zkušenosti s terasovými řešeními, kterých máme za sebou již stovky. Potřebujete vybudovat terasu na střeše výškové budovy nebo terasu na domě v památkově chráněné oblasti? I těchto úkolů se nezalekneme. Vaši vysněnou terasu dokážeme navrhnout a zhotovit přesně dle Vašich požadavků. Dbáme na kvalitní materiály jako je např. terasové dřevo, kvalitní pokládací terče nebo spojovací materiál. Pokud požadujete kvalitní práci i materiály a detailní zpracování jsme tu pro Vás.

Terasové dřevo

Požadujete masivní terasová prkna z kvalitního dřeva pro vytvoření moderní dřevěné terasy? Rádi Vám poradíme abychom vytvořili terasu, která splní Vaše požadavky. Našimi hlavními prioritami jsou životnost, snadná údržba a v neposlední řadě i nadčasový design. Povrch dřeva přizpůsobíme podle Vás chcete hladký nebo vlnkovitý stačí nám jenom zavolat.

Terasová dlažba

Samozřejmě zajistíme i terasu z terasové dlažby dle Vašeho přání. Navrhneme i zpracujeme kompletní dodávku terasové dlažby.

Naše realizace